Telefónne čislo

+421-(0)910 450 118

E-mail

meggicentrum@gmail.com

Otváracie hodiny

PO-SO: na objednávky

Luxusná a profesionálna starostlivosť v našich rukách. Srdečne Vás pozývame do salóna Meggi-centrum krásy, ktorá sa nachádza na Jarabinkovej  8D v Bratislave, mestská časť Ružinov.

Čaká Vás kvalifikovaný odborný personál na presné diagnostikovanie a vytvorenie individuálnych potrieb pre každú tvár a telo pomocou vysokoprofesionálnych kozmetických prístrojov a kozmetiky prestížnych značiek. Ich šikovné ruky doprajú Vašej pleti relax a starostlivosť, po ktorej túžite. 

Doprajte si kvalitné a účinné tvárové ošetrenia, omladzujúce prístrojové ošetrenia tváre a tela.

Už viac ako 10 rokov pôsobenia na našom trhu sa nám úspešne darí plniť vysoké nároky našich klientov v oblasti spomalenia starnutia prirodzenou cestou. Zo širokej škály ponúkaných služieb a produktov si každý prídete na svoje.

Prioritou Meggi – centrum krásy je pristupovať ku každému klientovi osobitne a poskytnúť mu nadštandardný servis v príjemnom a kľudnom prostredí.

Poslaním v salóne Meggi – Centrum krásy je, obnoviť  prirodzenú krásu našich klientov bez bolestivých kozmetických procedúr.

Naši klienti sa môžu bez strachu zveriť do rúk  odbornému personálu, ktorí majú dlhodobé skúsenosti a používajú najmodernejšiu metódu neinvazívnych ošetrení s vysoko profesionálnymi kozmetickými prístrojmi. Ošetrenia týmito prístrojmi poskytujú záruku viditeľných výsledkov, vďaka čomu naši klienti vyzerajú mladšie, krásnejšie a spokojnejšie.

Príďte a zabudnite na starosti všedného dňa a nechajte, aby sa o Vás aspoň chvíľu starali druhí.